Hotel Posada Los Arcos
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Kościół św. Pryski w Taxco jest w odległości 20 min spacerem, a Zócalo jest maksymalnie 1 km od wygodnego Hotel Posada Los Arcos Taxco de Alarcon.
Jardin Botanico Hernando Ruiz de Alarcon znajduje się w pobliżu od wygodnego hotelu, a takie obiekty przyrodnicze jak Plac Borda są zlokalizowane w nie więcej niż 1,1 km. Kolejka Teleférico de Montetaxco leży w mniej niż 200 metrach. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Museum Guillermo Spratling, mniej niż 1,2 km od Posada Los Arcos.
Pokoje wyposażone są w restaurację tarasową oraz telewizja satelitarna dla wygody gości. Posiadają również prywatne łazienki.
W 20 min spacerem można dojść do restauracji Toni's Restaurante lub odwiedzić restaurację Restaurante Las Fuentes Bar, znajdującą się w odległości 19-minutowego spaceru od obiektu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w wygodnym Hotel Posada Los Arcos?
Wygodny Hotel Posada Los Arcos udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Hotel Posada Los Arcos?
Goście Hotel Posada Los Arcos powinni wymeldować się o 14:00. - ❓
Czy zwierzęta są dozwolone w wygodnym Hotel Posada Los Arcos?
Goście będą mogli przebywać w wygodnym Hotel Posada Los Arcos ze swoimi zwierzętami.